slider12slider7slider13slider14slider15slider16slider17slider18

Акції

Трактор Lamborghini R8 - агресивний флагман нашого часу.

Трактор Lamborghini R8 - агресивний флагман нашого часу.

Трактор Lamborghini R8 вражає як своїм зовнішнім виглядом, так і комплектацією. Це надзвичайно агресивна на перший погляд машина. Від одного погляду на цільний оцинкований кузов, під яким прихована невичерпна кількість кінських сил, по тілу пробігає потужний потік адреналіну. Новий трактор Lamborghini R8, який є моделлю найбільш масштабних розмірів, серед сільськогосподарської техніки торгової марки Lamborghini (Ламборджини), призначений для тих аграріїв, які прагнуть від техніки, котру купують, покращених технічних характеристик, високого рівня комфорту і, безперечно, рентабельної експлуатації.

Трактор Lamborghini R8 – це втілення останніх розробок і досягнень бренду Lamborghini (Ламборджини). Дані трактори оснащені новими двигунами з упорскуванням палива Deutz Common Rail, що в свою чергу забезпечує надзвичайно високу потужність і крутний момент. Також, в наявності гідравлічна трьохконтурна система, яка з легкістю працює з різноманітним обладнанням різного степеня складності. Вона надзвичайно легка у використанні і надійна у експлуатації. Передачі у ній перемикаються без розриву потоку потужності. Як результат – зовсім інший рівень підходу до роботи і загальної швидкості її виконання.

Усі вказані вище характеристики являються універсальними показниками надійного та потужного трактора, надзвичайно легкого і органічного у керуванні.

Фаворитом, серед тракторів Lamborghini, R8 став завдяки максимальному рівню комфорту оператора, який дозволяє якісно і легко виконувати поставлені завдання, технологічно досконалій кабіні, системі передньої підвіски, ергономічно правильному розташуванню приладів управління, які забезпечують значне спрощення будь-яких функцій.

Трактор Lamborghini R8 – правильний вибір прогресивного аграрія.

Інформація розміщена на правах реклами.

◄ Назад
Випадкове фото

Напівнавісний плуг


Вся фотогалерея >

Випадкове відео

Трактор John Deere з плугом Sukov

Вся відеогалерея >
Flag Counter