slider12slider7slider13slider14slider15slider16slider17slider18

Публікації

Борона и дисковий агрегат: короткий огляд сільськогосподарської техніки.

Якщо порівнювати борону і дисковий агрегат, то останній, на відміну від борони, складається з двох рядів зубцюватих дисків, напівсферичного типу, діаметром від 560 до 610 міліметрів, які забезпечують інтенсивне змішування і подрібнення основної грунтової маси з рослинними залишками, навіть якщо поверхня землі значно затверділа. Усі диски виконують роботу по конкретно заданій глибині. 

Дискова борона Lemken Rubin (Лемкен Рубін).

Завдяки величезній кількості унікальних функцій дискової борони Lemken Rubin (Лемкен Рубін), вона значно перевершує звичайні дискові борони. Її перевага в цілому ряді робочих органів, таких як пружинні розпушувачі-загортачі (боронки), зубцюваті напівсферичні диски, прокочуючі котки. Саме завдяки цим деталям, дана дискова борона перетворюється в унікальне багатофункціональне знаряддя. 

Lamborghini (Ламборджини) R6 – ідеальний трактор середнього класу.

Сьогодні директору сучасного агропідприємства недостатньо бути просто хорошим аграрієм. Аби йти в ногу з часом, він має стати компетентним покупцем сільськогосподарської техніки, відмінно розбиратися в запчастинах, насінні, добривах, засобах захисту рослин від шкідників. Також, для покращення загальної діяльності підприємства, сучасному аграрієві слід навчитися професійно організовувати його роботу, стати фахівцем з економіки і виконувати функції кадрового менеджера. Окрім цього всього, слід належним чином вміти планувати та забезпечувати матеріально-технічні лінії постачання продукції. Однозначно, директора сучасних агропідприємств повинні вміти приймати далекосяжні рішення від яких залежать загальні показники сільськогосподарських підприємств. 

Компанія «Інтер Агросвіт» - безперечний лідер серед компаній сільськогосподарського сегменту.

Завдяки компанії «Інтерагросвіт» прагнення багатьох аграріїв до кращої техніки практично повністю задовольнились. Техніка торгової марки «Lamborghini» («Ламборгини») стала доступна для усіх охочих. Трактори даної торгової марки являються незамінними помічниками для дбайливих господарів. На сьогодні вони користуються надзвичайно великим попитом завдяки своїй надійності, практичності, універсальності і легкості використання. Підтвердження цьому – понад тридцять одиниць техніки торгової марки «Lamborghini», яка була реалізована протягом останнього року на території України. 

Компанія LEMKEN: історія концерну з витоків і до сьогодення.

У зв’язку з розвитком техніки та появою тракторів, нові вимоги почали висуватися і до сільськогосподарського обладнання. У 1938 році з’являються плуги LEMKEN (Лемкен), які стали справжнім переворотом у сільськогосподарській техніці. Дані плуги були оснащені обертальними корпусами на окремих рамах. А керування ними виконувалося за допомогою ланцюгового механізму, який дозволяв опускати праву або ліву частину плугу без помічника.

Плуг, борона, культиватор – найпопулярніші агрегати для обробки грунту.

На численні прохання відвідувачів та читачів на сайті sukov.com.ua (суков.ком.юа) буде опублікована ціла серія матеріалів, присвяченим даним грунтообробним агрегатам. Розпочати хотілося б зі знаряддя, без якого просто неможливо уявити сучасний обробіток землі і який неодмінно є у господарстві кожного справжнього господаря. Мова йде про плуг, згадки про який знаходимо ще в першому столітті до нашої ери, коли люди використовували для поділу землі спеціальну палицю, яку з часом удосконалили і почали використовувати для розрихління землі. 

1 2 3
< Назад
Випадкове фото

Навісний плуг


Вся фотогалерея >

Випадкове відео

Трактор Ломбаргіні проти суперкару Lamborghini Gallardo

Вся відеогалерея >
Flag Counter