slider12slider7slider13slider14slider15slider16slider17slider18

Публікації

Дискова борона Lemken Rubin (Лемкен Рубін).

Дискова борона Lemken Rubin (Лемкен Рубін).

Дискова борона Lemken Rubin (Лемкен Рубін) – це ідеальне рішення для обробки грунту на територіях, де залишилися високі стебла сільськогосподарських культур, таких, як кукурудза чи соняшник, залишки стерні і сидерату. Вона конструктивно схожа з дисковою бороною DBM чеського виробника SMS (характеристика борони тут). Завдяки дисковій бороні Lemken Rubin (Лемкен Рубин) відбувається рівномірне змішування грунту та рослинних залишків, навіть на мінімальній глибині. Робочі органи Lemken Rubin не забиваються навіть при обробці значної кількості органічної маси. Дискова борона Рубин складається з дворядних зубцюватих дисків, напівсферичної форми, діаметром близько 610 мм. Завдяки ним рослинні залишки разом з грунтом подрібнюються і інтенсивно перемішуються, навіть за умови затверділої поверхні. Усі диски працюють на відповідній заданій глибині. Завдяки їх унікальному розташуванню, грунт розподіляється рівномірно. Рамна конструкція у борони Лемкен Рубін досить висока – 80 сантиметрів. Дана характеристика дозволяє зайвий раз захистити борону від забивання її деталей органічною масою. Точність проведення землеобробних робіт досягається завдяки задньому котку, який самозаглиблюється. Також, завдяки ньому, практично повністю відпадає необхідність застосування опорних коліс.

Дискова борона Lemken Rubin (Лемкен Рубин) – це універсальний агрегат, який в парі з трактором (tractor) здатен повноцінно виконати усі функції, необхідні для грунтообробної кампанії, підготовки до посівів чи знищенню стерні.

Завдяки величезній кількості унікальних функцій дискової борони Lemken Rubin (Лемкен Рубін), вона значно перевершує звичайні дискові борони. Її перевага в цілому ряді робочих органів, таких як пружинні розпушувачі-загортачі (боронки), зубцюваті напівсферичні диски, прокочуючі котки. Саме завдяки цим деталям, дана дискова борона перетворюється в унікальне багатофункціональне знаряддя.

З дисковою бороною Рубін від торгового бренду Лемкен можна високоякісно підрізати й обробити поживні залишки на поверхні грунту, подрібнити довгі стебла соняшника і кукурудзи, інтенсивно змішати грунт з рослинними залишками, провести передпосівну підготовку.

До того ж, даний агрегат надзвичайно компактний. Він з легкістю складається для транспортування до ширини 3 метра (12-тиметрова модель до 4 метрів). 
Унікальну дискову борону Руин (Rubin) можна використовувати замість плуга у технології безвідвального грунтового оброблення. Як наслідок, плуги практично не потрібні – достатньо купити дискову борону Рубін від компанії Лемкен.

◄ Назад
Випадкове фото

Навісний плуг


Вся фотогалерея >

Випадкове відео

Трактор Fendt з плугом Sukov

Вся відеогалерея >
Flag Counter