slider12slider7slider13slider14slider15slider16slider17slider18

Види техніки

Дискова борона від Чеського виробника SMS CZ

Дискова борона від Чеського виробника SMS CZ

Дискова борона DBM суттєво відрізняються від дискових борон класичного типу. Насамперед, способом підвіски робочих органів і новітніми «універсальними» дисками. Для користувачів, універсальні борони значно  вигідніші завдяки підвищеному дробильному ефекту і універсальному способу копіювання рельєфу. Висока поверхнева продуктивність борони даного типу практично повністю забезпечується завдяки швидкості від 10 до 15 кілометрів на годину. Дискові борони DBM виготовляються в трьох варіантах з дисками діаметром 550, 610 та 660 мм.

Борона DBM – це ідеальне рішення будь-яких завдань з грунтового обробітку на земельних площах, усіяних рештками  кукурудзяних стебел, соняшника та інших пожнивних решток. Завдяки використанню даного агрегату для обробки, забезпечується рівномірне перемішування залишків рослин і грунтової маси на глибину від 3 до 18 сантиметрів.

Борона DBM – це універсальний сільськогосподарський агрегат, який практично за один тракторний прохід виконує усі функції, які необхідні їй для обробітку грунту та підготовки передпосівної кампанії по необробленому грунту.

Застосовуючи дискові борони DBM у парі з трактором (tractor), забезпечують наступні переваги:

  • високий рівень продуктивності праці, завдяки високій робочій швидкості;
  • інтенсивне перемішування грунтової маси, запобігання таким чином її злежування;
  • мінімізацію чутливості до великої кількості пожнивних решток;
  • оптимальний рівень підготовки посівного горизонту.

Згадуючи про дискові борони DBM, не можливо оминути компанію SMS CZ, яка відрізняється давньою історією серед подібних виробників сільськогосподарської техніки. SMS CZ – це чеський виробник аграрного обладнання, який спеціалізується на виробництві та розробці різноманітних агрегатів для грунтового обробітку, таких, як лущильники, борони, глибокорозпушувачі, культиватори, диско-лапові агрегати. Уся техніка компанії SMS (СМС) виготовляється лише зі сталі найвищої якості з підвищеним ступенем витривалості. Вона надзвичайно стійка до експлуатаційних змін і звичайного фізичного зношення. Розробку і виробництво власної сільськогосподарської продукції компанія SMS (СМС) CZ здійснює у власному конструкторському бюро. Вона активно використовує досвід відомих виробників борін, які здатні працювати у парі з трактором (tractor). Також, компанія купує ліцензії на передові винаходи світового масштаба, вдало використовуючи їх у своєму виробництві.

Відштовхуючись від особливостей чеського ринку, компанія SMS (СМС) CZ робить акцент головним чином на виробництві та імпорті власної продукції до країн Європейського Союзу та колишніх держав СНД – Білорусі, України і Росії. На сьогоднішній день продукція компанії SMS (СМС) CZ досягнула якості, яка є стандартною для західноєвропейських ринків, яка є достатньо конкурентоспроможною у порівнянні з престижними європейськими брендами інших країн.

◄ Назад
Випадкове фото

Напівнавісний плуг


Вся фотогалерея >

Випадкове відео

Трактор Case з плугом Sukov 12 корпусів версія по полю On-Land

Вся відеогалерея >
Flag Counter