slider12slider7slider13slider14slider15slider16slider17slider18

Види техніки

Напівнавісний оборотний плуг компанії «Sukov»

Напівнавісний оборотний плуг компанії «Sukov»

Напівнавісний оборотний плуг компанії «Sukov» став справжнім проривом серед техніки для підготовки ріллі до посівної кампанії. Він виготовлений з високоякісного профілю з мікролігованої сталі, розміром 160х160.

Перевертання плугових елементів під час їх роботи відбувається абсолютно без ударів, але з достатньою силою, завдяки поворотному механізму, який оснащений двома велетенськими циліндрами, гідравлічного типу. До рами плуга чіпляється багатофункціональна вісь з колесом. Під час маніпуляцій з транспортуванням плуга компанії «Sukov», вона виконує роль транспортного колеса, а в процесі зорювання грунту – функцію мірника глибини оранки.

Глибину можна з легкістю регулювати за допомогою оцинкованих вкладок, які розміщені на поршневому гідроциліндричному штоці. Плуг також захищений від надмірного навантаження і пошкоджень запобіжними болтами. Вони автоматично зрізується під час зіштовхування плуга з перешкодою. Місця найбільшої фізичної експлуатації відвальних корпусів, а також деталі плуга іншого типу, традиційно виготовляються з високоякісного стійкого матеріалу за допомогу підвищеної теплової обробки.

Часто, в процесі покупки такої потрібної у сільськогосподарській діяльності, техніки, у господарів починають виникати питання, типу «Куплю плуг, а якщо він не виправдає покладені на нього надії або ж просто зламається. Що  далі? Я ж не продам плуг комусь іншому, а лише викину гроші на непотрібну покупку.»

Не слід вагатися! Купивши навісний плуг «Sukov» ви відразу відчуєте, що таке справжня техніка, виготовлена фахівцями. Вам обов’язково захочеться поділитися своєю знахідкою з іншими господарями, які будуть щиро вдячні за таку змістовну і доречну пораду. 

◄ Назад
Випадкове фото
Випадкове відео

Lamborghini tractors R8

Вся відеогалерея >
Flag Counter