slider12slider7slider13slider14slider15slider16slider17slider18

Види техніки

Навісний плуг «Sukov»

Навісний плуг «Sukov»

Нове покоління модернізованих навісних плугів «Sukov» поєднує в собі надійність і високу якість роботи. В плугах такого типу найчастіше розміщено від двох до п’яти корпусів включно. Плуги «Sukov» виготовлені з мікролегірованного стального профілю, розміром 140х140, який надає надає орному елементу значної міцності, зберігаючи при цьому надзвичайно легку вагу самої конструкції. Від перевантаження корпус навісного плуга Sukov захищений за допомогою своєрідного болта, котрий автоматично зрізується під час зіштовхування плуга з перешкодою. Місця найбільшої фізичної експлуатації відвальних корпусів, а також деталі плуга іншого типу, традиційно виготовляються з високоякісного стійкого матеріалу за допомогу підвищеної теплової обробки.

Надзвичайно часто перед турботливими господарями виникають питання, типу «Ось куплю я плуг, а якщо він не виправдає покладені на нього надії: кількість і якість урожаю залишить без змін, земля не стане більш плодючою, а плуг почне ламатися... Що ж я буду робити з ним далі? Я ж не продам плуг іншому господареві, адже сам переконався в його низьковартості для господарства і не хочу розчаровувати іще когось.»

Годі даремних хвилювань! Купивши навісний плуг «Sukov» ви відразу відчуєте, що таке справжня техніка, виготовлена фахівцями. Вам обов’язково захочеться поділитися своєю знахідкою з іншими господарями, які будуть щиро вдячні за таку змістовну і доречну пораду.

◄ Назад
Випадкове фото

Навісний плуг


Вся фотогалерея >

Випадкове відео

Трактор Case з плугом Sukov

Вся відеогалерея >
Flag Counter