slider12slider7slider13slider14slider15slider16slider17slider18

Публікації

Lamborghini (Ламборджини) R6 – ідеальний трактор середнього класу.

Lamborghini (Ламборджини) R6 – ідеальний трактор середнього класу.

Сьогодні директору сучасного агропідприємства недостатньо бути просто хорошим аграрієм. Аби йти в ногу з часом, він має стати компетентним покупцем сільськогосподарської техніки, відмінно розбиратися в запчастинах, насінні, добривах, засобах захисту рослин від шкідників. Також, для покращення загальної діяльності підприємства, сучасному аграрієві слід навчитися професійно організовувати його роботу, стати фахівцем з економіки і виконувати функції кадрового менеджера. Окрім цього всього, слід належним чином вміти планувати та забезпечувати матеріально-технічні лінії постачання продукції. Однозначно, директора сучасних агропідприємств повинні вміти приймати далекосяжні рішення від яких залежать загальні показники сільськогосподарських підприємств.

Прийняття рішення – це завжди велика відповідальність. Мабуть, саме через це пошук правильних рішень вимагає довготривалого процесу збирання, фільтрації, обробки і осмислення інформації. Також, не зайвим буде консультація з колегами і спеціалістами з заводів-виробників.

Обираючи трактор для свого підприємства, будь-який прогресивний агропідприємець звертає увагу на такі показники:

  • надійність обраної тракторної моделі і довготривалість надання гарантії;
  • тракторні можливості і характеристики обраної моделі;
  • раціональність співвідношення між ціною та якістю конкретної моделі.

Торговий бренд Lamborghini (Ламборджини) представляє серію унікальних  тракторів R6 (потужність від 120 до 190 к.с.), що уособлюють найкращі рішення в сільськогосподарському секторі, такі, як надійність, технологічна досконалість і непорушність. Трактори Lamborghini (Ламборджини) R6 – це кардинально нове покоління тракторів, які здатні конкурувати з машинами високої номінальної потужності двигуна з точки зору продуктивності праці, кількості кінських сил, комфорту і класу конкуруючої моделі. Lamborghini (Ламборджини) R6 – це унікальна модель трактора, яка здійснює свою діяльність в середньо-високому діапазоні потужності. Дані трактори використовують переважно для виконання аграрних завдань підвищеної складності. В тракторах даної моделі втілений багаторічний досвід технологічної першості компанії Lamborghini (Ламборджини) в сільськогосподарському машинобудуванні.

Lamborghini (Ламборджини) R6 – ідеальний трактор середнього класу, який характеризується гнучкістю у використанні, низьким ваговим центром, підвищеною здатністю до маневренності, високим рівнем оглядовості, зручністю в управлінні, а також високим рівнем продуктивності праці і економічності її використання. Це цілий ряд тракторів, які обладнанні, враховуючи всі вимоги практичного їх застосування. Увесь секрет у обладнанні тракторів Lamborghini (Ламборджини) R6 двигунами DEUTZ, які завдяки своїй надійності зможуть з легкістю задовольнити потреби будь-якого підприємства: від невеликого фермерського господарства і до потужного агрохолдингу. Коробки передач цілком відповідають поставленим вимогам до їх практичного застосування, роблячи при цьому трактор Lamborghini (Ламборджини) R6 універсальним інструментом для глибокої оранки і дискування, культивації стерні, передпосівного обробітку грунту, сівби просапною або зерновою сівалками. З допомогою трактора даної моделі можна вносити мінеральні добрива, працювати з фронтальним навантажувачем чи прес-підбирачем, виконувати транспортні роботи, а також всі види фермерських робіт. Поки інші моделі тракторів відпочивають, чекаючи на той вид робіт, який придатний саме для них, універсальний Lamborghini (Ламборджини) R6 наполегливо працює, приносячи своєму власнику дохід і економічну вигоду.

Чим же відрізняються трактори Lamborghini (Ламборджини) R6 від своїх сородичів в торговому бренді Lamborghini?

По-перше, це сучасний двигун DEUTZ, який оснащений серійним електронним регулюванням двигуна EMC (Electronic Motor Control). Завдяки системі управління потужністю DPC (DEUTZ Power Control) забезпечується не тільки потужна, але й економна робота двигуна, незалежно від умов його експлуатації. Навіть у найскладніших умовах використання гарантується величезні можливості крутного моменту, швидкісна реакція двигуна і відмінне тягове зусилля. Також, дана система забезпечує безперебійний рух трактора без перемикань і зі значним сталим запасом палива, завдяки наявноті невичерпної потужності і крутного моменту. 

Компанія Lamborghini (Ламборджини) є чи не єдиною компанією, яка відразу надає гарантію строком на 24 місяці на свою продукцію у випадку використання біодизелю у якості пального.

По-друге, особлива будова двигуна, скошеного типу з феноменальним оглядом навколишнього простору для робочих знарядь та фронтальної навіски. Високий рівень маневренності та незначний радіус повороту досягається завдяки максимальному розміру шин на передньому мості.

По-третє – ідеально обладнане місце для роботи тракториста. Значні розміри кабіни, кондиціонер, легкістю управління, дах з вбудованим люком і захистом від прямих сонячних променів дозволяють зробити нелегку працю у полі максимально комфортною і зручною.

По-четверте, лише Lamborghini (Ламборджини) R6 оснащений реверсною коробкою передач POWERSHIFT, яка дозволяє трактору рухатися у діапазоні 40 передач вперед і 40 назад. Дана особливість дозволяє максимально економічно витрачати паливо і оптимальний ступінь завантаження двигуна.щоб запобігти значного рівня перезавантаження дискової муфти, трансмісію зчеплення поділено на 6 секторів, які з легкістю перемикаються вручну. В межах кожного сектора є чотири передачі, які можна перемикати під час руху трактора без розриву потужності. А це надзвичайно важлива якість для польових робіт.

По-п’яте, завдяки потужній гідравліці (підйомна сила 9200 кг), вбудованому фронтальному підйомнику з підйомною силою до 4500 кг, фронтальному валу відбору потужності на 1000 об/хв трактор Lamborghini (Ламборджини) R6 перетворюється у системного унікального трактора для комбінованого застосування.

Підсумовуючи усе вищесказане, можна сміливо зробити висновок, що Lamborghini (Ламборджини) R6 – незамінний помічник в господарстві дбайливого господаря, який дозволяє ефективно і швидко вирішувати різноманітні задачі з максимальним коефіцієнтом користі для свого власника.

Дана інформація розміщена на правах реклами.

◄ Назад
Випадкове фото

Навісний плуг


Вся фотогалерея >

Випадкове відео

Трактор Ломбаргіні проти суперкару Lamborghini Gallardo

Вся відеогалерея >
Flag Counter