slider12slider7slider13slider14slider15slider16slider17slider18

Публікації

John Deer (Джон Дир): як все починалося?

Відштовхуючись від результатів рейтингу Interbrand, вартість торгової марки John Deer (Джон Дир) становить приблизно 4,221 мільярдів доларів. Цей показник на 16% перевищує результат минулого року. Відсвяткувавши свою 175 річницю з дня заснування, компанія піднялася на 12 позицій і в даний момент знаходиться на 85 місці. В результаті, українські аграрії, купуючи трактор John Deerе (Джон Дир) або зернозбиральний комбайн John (Джон) платять не так за якість техніки, як за бренд та імідж компанії John Deer, адже всім відомий той факт, що чим більше розкручений бренд для широкого загалу, тим дорожче коштує його продукція. 

Класифікація тракторів: на чому зупинити свій вибір?

З давніх-давен українці зверталися у обробці землі до такої механічної  конструкції, як плуг. Однак, без тяглової сили (коня або вола) цей агрегат практично нічого не вартий. Часи змінюються: тепер на зміну свійським тваринам у господарстві сучасних фермерів надійно «прижилися» залізні коні – трактори (tractors). У даній статті ми коротко описали будову механічного помічника сучасного фермера – стандартного трактора.

Осіння обробка грунту: передпосівна кампанія.

Кінець вересня або перша декада жовтня – найсприятливіший час для проведення оранки. Трактор і плуг до цього етапу слід попередньо підготувати за кілька днів до початку орної компанії. Обробку землі проводять в залежності від погодних умов, а також – характеристик грунту, на глибині від двадцяти до тридцяти сантиметрів. Для покращення осінньої оранки можна скористатися кількома правилами.

Класифікація плугів: найефективніша оранка з максимальною швидкістю.

Існує багато способів класифікувати плуги. Максимально зручним видом класифікації є: за призначенням, корпусною кількістю, способом з’єднання з трактором і відвальною формою. За призначенням плуги можна поділити на спеціальні і загальні. Останні використовують для оранки грунтів, глибиною до 35 сантиметрів, а спеціальні плуги призначені для обробки територій під лісові насадження, садові культури і виноградники на загальну глибину до 60 сантиметрів включно.

Застосування оранки для поліпшення урожаю.

Відштовхуючись від останніх даних, стосовно обстеження ступеню забур’яніння полів у більшості українських областей, можна стверджувати, що через відмову від оранки, цей ступінь різко зростає. За підрахунками вчених, через відмову від оранки за допомогою плуга й трактора протягом 5-7 років, запаси насіння бур’янів виростають практично в два рази:  в зоні з достатнім зволоженням становлять 1,47, нестійким зволоженням – 1,71 і недостатнім – 1,14 мільярдів насінин на один гектар. 

Оранка: як її провети з максимальною ефективністю?

Оранка – це процес обробки грунту плугом з допомогою механічних пристроїв (наприклад, трактору), під час якого відбувається його подрібнення, перевертання та розпушення. Залежно від глибини, можна виділити мілку (глибина до 20 сантиметрів), звичайну (20-22 сантиметри включно), глибоку (понад 22 сантиметри) і плантажну оранку (понад 40 сантиметрів).

1 2 3
< Назад
Випадкове фото

Напівнавісний плуг


Вся фотогалерея >

Випадкове відео

Lamborghini tractors R8

Вся відеогалерея >
Flag Counter